+90 216 339 00 30 Kadıköy | Istanbul info@biosermedikal.com
Home / Fluido Kan ve sıvı ısıtma sistemleri / Fluido kan ve sıvı ısıtma sistemleri

Fluido kan ve sıvı ısıtma sistemleri

Kan ve Akışkan Isıtma

37Company, düşük kan akışından yüksek akışa kadar cerrahi prosedürlere giren hastalara sürekli olarak sıcak kan ve IV sıvıları iletmek için güvenli ve kontrollü bir teknoloji sunan eksiksiz bir Kan ve Akışkan Isıtma portföyüne sahiptir.
Ürün yelpazesi Kan ve Akışkan Isıtma

Düşük / Orta Seviye Akış Isıtma Sistemi

Fluido Compact düşük-orta akışlı Kan ve Akışkan Isıtma sistemidir. Günlük kullanımı için olağanüstü bir performans ile kullanımı, güvenliği ve maliyet etkinliği kolaydır.

Yüksek Akışlı Isıtma Sistemi

Fluido AirGuard System, Kan ve Sıvı Isıtma sistemidir. Kan ve IV sıvıları sadece 30 saniye içinde istenilen sıcaklığa kadar ısıtır. Sistem, standarttan yüksek akışa kadar tüm uygulamalar için uygundur. OR tablosunun altına optimal yerleşim için bir sepet ile istikrarlı, kurulumu kolay ve maliyet açısından düşüktür.

MA5250 – Mistral-Hava Ayarlanabilir Kutup + sepet
Mistral-Air battaniyeleri sepette saklanabilir.

Mistral Hava Hortumu Tutacağı
Hortum Tutucu, Mistral Hava Hortumunun sabitlenmesi için çeşitli seçenekler sunar.

Fluido Kompakt;

Fluido Compact, günlük kan ve asıvı ısıtmak için olağanüstü bir performans ile kullanımı kolay, güvenli ve uygun maliyetli bir sistemdir.

Kolay
Tek tuşla çalıştırma ve sezgisel kontrol paneli, sistemi kullanımı çok kolaylaştırır. Fluido Compact hızlı bir şekilde sıvıları hedef sıcaklığa kadar ısıtır. IV sıvının 30 saniye içinde sıcaklığa erişmesine izin veren ve bir kaset ve hasta hattından oluşan iki atılabilir set vardır.

Kasa
Gömülü yazılım, çoklu sıcaklık sensörleri ve bağımsız bir güvenlik kontrol sistemi aracılığıyla maksimum hasta güvenliği sağlar. Doğru ve güvenli bir şekilde Kan ve Sıvı Isıtma sağlar.

Düşük maliyet 


Cihaz bakım gerektirmez ve düşük işletme masraflarına katkıda bulunur. Tek kullanımlık setler hasta ile birlikte farklı sistemler arasında kolayca hareket eder. Bu, bakım veren kişinin, ısınma ünitesini taşımak zorunda kalmadan sadece bir tek kullanımlık bölümlerdeki hastalar için IV sıvıları ısıtmasına izin verir.

 

Fluido AirGuard Sistemi

Fluido AirGuard System, Kan ve Sıvı Isıtma sistemidir. Kan ve IV sıvıları sadece 30 saniye içinde istenilen sıcaklığa kadar ısıtır. Sistem standarttan yüksek debiye kadar tüm uygulamalar için uygundur. Fluido AirGuard Sistemi aşağıdakilerden oluşur:

Kan ve Sıvı Isıtıcı
Hava Koruması
Basınç Odaları
Kompresör
IV-Tekerlerkli askılık
Fluido Sistemi infrared teknolojisi ile kan ve sıvıları ısıtmaktadır. Su ile taşınan kontaminasyon riskini önleyen kuru bir yöntemdir.

Sıra sensörlerine dayalı olarak, Fluido Kan ve Akışkan Isıtıcı, perfüzatları güvenle ısıtmak için gereken enerjiyi hesaplar. Algoritmalar, hat sonundaki ayarlanan sıcaklığa karşı doğru ısı ayarını sağlamak için hasta hattındaki ısı kaybını telafi eder.

Fluido Travma Seti

Fluido Travma Seti, 750 ml / dk’a kadar akış hızları için idealdir. *

Fluido Travma Seti ne zaman kullanılır?

Travma prosedürleri:
Karaciğer nakli
Abdominal Aort Anevrizmaları (AAA)
Kardiyo cerrahisi