+90 216 339 00 30 Kadıköy | Istanbul info@biosermedikal.com
Home / Ürünlerimiz / Hico / (English) Hico Hirtz

(English) Hico Hirtz

Hico Hirtz

HICO – 70 yılı aşkın süredir Hasta Sıcaklığı Yönetiminde olan  Tıbbi Teknik Uzmanlık alanında branşlaşmış bir firmadır.
1945 yılında Hans Hirtz tarafından kurulan Köln merkezli Hirtz & Co. KG, dördüncü nesil Hirtz ailesi tarafından işletilmektedir. Bugün, şirket HICO Medical Systems markası altında satılan tıbbi teknolojide uzmanlığa sahiptir. Tıbbi ürünler ve cihazlar için toptan ticaret olarak başlayan firma, büyük bir meditasyon şirketine in-house yenilikleri sayesinde geliştirildi. Ürün portföyü, hipo / hipertermi sistemleri, dekübitüs önleme ve tedavi solüsyonlarının yanı sıra soluma cihazlarını içermektedir. HICO Medikal Sistemler “Almanya’da üretilmektedir”, dünyanın neresinde olursa olsun cihazlarımızın istihdam edildiği maksimum hassasiyet, güvenilirlik ve yüksek düzeyde bakım yapılabilirliği anlamına gelmektedir.1997 yılından bu yana, Hirtz & Co. KG, ISO standartlarına göre sertifikalandırılmıştır ve bu nedenle nitelikli personel ve sürekli kalite kontrol sayesinde mükemmel kaliteyi garanti eder. Kuruluşundan bugüne 70 yılı aşkın bir süredir bugün, 65’den fazla ihracat ülkesindeki memnun müşterileri ile gelirinin% 50’den fazlasını üretmektedir. Hirtz & Co. KG önde gelen medikal ürünlerle pazarımızdaki geleceğini sağlamak için önde gelen üniversite hastaneleriyle köklü kalkınma ortaklıklarına ve özel bileşenlerin yenilikçi üreticilerinin ağına büyük değer vermektedir.

Kalite:Made in Germany – 1945’ten beri ,
Müşterilerimizin memnuniyeti, başarımızı ölçtüğümüz bir ölçüttür. Bu nedenle, her yeni siparişte yüksek ürün kalitesine ve zamanında teslimat, mükemmel hizmet ve uzman tavsiyesi için büyük bir değer katıyoruz. Kendimizi, müşterilerimize güvenilir, esnek ve profesyonel bir ortak olarak görüyoruz.

Yüksek performansımız ve başarımız çalışanlarımız üzerine kuruludur. Görevlerini ve zorluklarını, müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılamak için uzmanlık ve taahhütlerle – gün geçtikçe mücadele ediyorlar. Personel ve müşterilerimiz arasında güvenen ve yakın bir çalışma ilişkisi peşinde gitmek bizim için büyük öncelik taşır.

Sürekli iyileşme, kalite arayışımızı yönlendiren motordur. Tüm eleştiriler ciddiye alınır ve şirketimizdeki olası zayıf yönleri değerlendirilir.

Kuruluşumuzdan bu yana 1997’de kurulan iç kalite yönetim sistemimiz düzenli olarak dış denetimlere tabi tutulmuştur. Hirtz & Co. KG, EN ISO 13485: 2012 + AC: 2012 ve Brezilya RDC 16/2013’in zorlu koşullarını yerine getirmektedir.

HICO-VARIOTHERM 555, hipo- / hipertermi sistemleri arasında yer alan ve yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerdeki hastaların güvenilir şekilde ısıtılması ve soğutulması nedeniyle takdir edilmektedir. 5 ila 40 ° C su sıcaklığı aralığında olan bu sistem tüm uygulama alanlarını kapsar.

REF 600001 / REF 600021

İnvaziv olmayan sıcaklık kontrol sisteminin kolay ve hızlı devreye sokulması
Tekrar kullanılabilir HICO su pedleri ile optimum sıcaklık transferi
İki HICO su pedleri için bağlantılar
Soft-Temp® tek kullanımlık pedlerin isteğe bağlı kullanımı
Hemşirelik personeli, su altlıklarına yerleştirildikleri için hastalara ücretsiz erişime sahiptir.
Defibrilasyona dayanıklı cihaz
Mikroişlemci kontrollü Peltier teknolojisi, güçlü sistemin pürüzsüz ve sessiz çalışmasını sağlar.
Kompakt sabit ünite, eğilme dirençli bir teker ayaklı olarak bulunur

Kullanım alanları;

Anestezi
cerrahlık
Yoğun bakım tıbbı
Kalp-göğüs cerrahisi
Nöroşirürji
Nöroloji
Acil Tıp
Onkoloji
Ortopedi
Romatoloji
Ağrı Merkezleri
İnme Üniteleri
Toksikoloji

HICO-DECUBIMAT 390, en güçlü alternatif basınçlı pompamızın avantajlarını, 3 odacıklı derin hücre yatağının avantajlarıyla birleştirir. Sonuç: 250 kg.’a kadar olan vücut ağırlığı olan hastalar için etkili basıncı hafifletir.25-250 kg ağırlığındaki hastalar için “sıfır basınç” periyodları ve temas basıncının optimum indirilmesi
CPR valfli 3 bölmeli derin hücre yatağı ve statik kafa hücresi
Yumuşak destek için taşıma modu ve statik basınç
Nefes alabilen, kaymaz yatak örtüsü kapağı (PU kaplı, iki elastik naylon) sayesinde yüksek yatan konfor
Son derece düşük ses ve titreşim seviyeleri

HICO-DECUBIMAT 365, Özellikle bakım tesislerinde basınç ülserlerinin önlenmesi ve erken evre yorgunluğundan mustarip hastaların (120 kg ağırlığa kadar) ağrıyı gidermek için kullanılır.

REF 310003

40 ila 120 kg’lık bir vücut ağırlığına sahip hastalar için iyi basınç azaltma
Cilt dostu vinilden dövülme basamak destek minderi
Çok küçük deliklerden hasta ventilasyonu için hava akışı sistemi (lazer perforasyonu)

HICO-ULTRASONAT 810 sulu  ultrasonik nebülizasyonu için bir cihazdır, hastanelerin, bakım evlerinin ve evde bakımın solunum terapi taleplerini karşılamaktadır.
Mikro parçacıkların 0.5 ila 6.0 μm aralığında nebülizasyonu
Çok küçük miktarda ilacın nebülizasyonu
Nebülizasyon yoğunluğu ve 99 dakikaya ayarlanabilen zaman.
4.5 ml / dakika’a kadar olan nebülizasyon kapasitesi.
500 ml büyük nebülizör odası
Kalıcı nebulizatör sistemi – 8 saate kadar (opsiyonel)
Nebülize sıvının ısıtılması için ısınabilir aerosol hortum (isteğe bağlı)
Kolay ve güvenli operasyon için opsiyonel duvar konsolu veya teker ayaklı